Jõulukuused otse tootjalt

Pruuli Puukool kasvatab oma jõulukuused Eestis oma puukoolis. Meie jõulukuuskede valikust leiad hariliku kuuse, serbia kuuse ja torkava kuuse sordid.

jõulukuused eestis kasvatatud
pruuli puukooli jõulukuused

Too tuppa päris jõulupuu

Miks eelistada päris jõulukuuske kunstkuusele? Viimastel aastatel on hakanud levima trend, et päris jõulukuuse asemel tuuakse tuppa hoopis kunstkuusk. Üldiselt on peamiseks sooviks sel viisil säästa elusat kuuske maharaiumisest, et too siis vaid paar nädalat tuba...

Miks eelistada kodumaist jõulukuuske

Kodumaised jõulukuused on maha võetud vahetult enne müüki. Mida värskem jõulukuusk, seda kauem ta okkaid hoiab.

Päris jõulupuu ökoloogiline jalajälg on kordades väiksem, kui kunstkuusel.

Kodumaiste jõulukuuskede ostuga toetad kohalikku ettevõtjat ja hoiad elu maapiirkonnas.

Jõulukuuse ostmise meelespea.

Miinuskraadide korral harjuta kuuske toatemperatuuriga.

Vii kuusk alguses 24h-ks kuskile jahedasse kus ta saab vaikselt üles sulada ja eemalda võrk.

Lõika kuusel ca 5cm tüvest maha ja vii kuusk tuppa. Nii on šokk väiksem ja ta saab paremini vett kätte ja hoiab okkaid kauem.

Vala kuusele regulaarselt vett.

Esimestel päevadel võib ta juua mitu liitrit. Kui kuusk jääb kuivale, võib ta okkad lahti lasta.

Aseta kuusk toas võimalikult jahedasse kohta

Aseta jõulukuusk eemale küttekehadest, nagu radiaatorid, ahjud ja õhksoojuspumbad.